ויילס

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- ויילס

נכס למכירה בוויילס

אם אתם מחפשים נכס למכירה בויילס אתה צריך לדעת כי המחירים בוויילס גדלו בהתמדה בשנים האחרונות, גם אם בקצב איטי יותר מאשר המחירים באנגליה, עם דרום ויילס, שם קרדיף, הוא הטוב ביותר בצפון ווילס.

באופן כללי, המחירים בוויילס יציבים יחסית הודות לערך טוב בהשוואה לדרום מזרח אנגליה ולאזורים ברחבי לונדון.

נכסים למכירה בוויילס ומעל הכל את שוק הדיור בצפון ווילס מסורתי היה מונע על ידי קונים מן המערב Midlands באנגליה, אבל בתקופה האחרונה סוכנים היו שם לב זרם של קונים אנגלית מדרום, כמו גם אנשים שיש להם סיים לעבוד והחליט לשנות את חייהם.

ויילס לא בדרך כלל למשוך את הקונים הזרים העשירים לראות בחלקים אחרים של בריטניה, אם כי יש כמה קרדיף ואת אזורי החוף, הקונים הזרים הם בעיקר האירופי, בעיקר הולנדית וגרמנית.

ב -18 החודשים האחרונים היה מספר גדל והולך של קונים אמריקאים בצפון ווילס מעוניין נכסים למכירה ויילס, במיוחד מחפשים נכסים על החוף, סביב Abersoch, Anglesey ו Beaumaris, כמו גם בתים עם הרים ונוף לים.

ויילס גם ממשיכה להיות פופולרי עם קונים בריטים שרוצים לקבל חופשה או שרוצים לקנות נכס למכירה בויילס לאחר שסיים את חייהם עובד.

  •  
    מעבר לווילס: כל המידע שאתה צריך לדעת!

    אחד מארבעת חברי בריטניה עם זהות חזקה מאוד, ויילס נחשב כאומה קלטית מודרנית. בשנות המהפכה התעשייתית, הנוכחות של מוקשים עשירים מאוד בשטח מותר להפוך את האדמה הזאת בדרך כלל חקלאית כוח תעשייתי. היום זה האומה חי בעיקר על תיירות, כמו תעשיות מסורתיות כגון כרייה, הם עוברים ירידה חדה. כראיה כיצד וילס שמר על ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB